Jauns gads, jauni izaicinājumi


Sveiciens 2023.gadā! Lai tas aktīvs un piedzīvojumiem bagāts! Kādu laiku jau esam domājuši, ka publisko pārgājienu piedāvājumā ir kaut kas jāmaina un no šī gada ir jauns formāts. Vismaz līdz aprīlim piedāvāsim ekspedīcijas tipa pārgājienus – ir datums, ir sākuma un finiša punkts, ir maršruts uz kartes (arī iepriekšējās pieredzes) un ikviens, kas vēlas iet un iepazīt jaunus Latvijas stūrīšus, respektīvi, izpētīsim maršrutu kopā. Jārēķinās ar +/- kilometriem, jo nav zināms, būs tur pastrādājis bebrs, vai nebūs, būs tur ceļa vai sen jau kā aizaudzis ar krūmiem vai izbraukāts ar meža tehniku. Nu kaut kā tā :)

Pirmais pārgājiens šajā gadā jau 29.janvārī, kad piedāvāju pievienoties ekspedīcijā uz Kaģuciemu, sameklēt pārpalikumus no Jaunās muižas ēkām un apskatīties kā tad Gauja uzvedās tajā pusē. Lielākā daļa iešana pa ceļiem, bet viens posms būs arī meža/pļavu posms, kur izaicinājums būs Aimas un Meļu upītes.

Sākums 29.janvārī 10:30. Tikšanās krustojumā pie Zvārtavas pils (Balticmaps, Google Maps).

Maršruta garums apmēram 14km (+/- 1km). Ugunskurs būs kaut kur maršruta vidū (pat nedaudz uz finiša pusi). Ņem līdzi ūdeni vai tēju un uzkodas, ar kurām iestiprināties pusdienu pauzē un pa ceļam.

Pieteikšanās opcijā nekas nav mainījies – sūti ziņu SMS vai Whatsapp 26356550 (Santa), vai raksti uz santa@kustibuprieks.lv (līdz 28.01.rītam).

Dalības maksa: brīvprātīgs ziedojums kastītē.

Apģērbu un apavus izvēlies atbilstoši laikapstākļiem!

Nākamie pārgājieni plānojas 19.februārī, 19.martā un 10.aprīlī.