Nūjošanas pārgājiens Vaidavas mežos


18.janvāra rītā aktīvākie nūjotāji tikās netālu no Sietiņieža, lai spītējot sniegam, ietu pirmajā kopīgajā 2015.gada pārgājienā!  Maršrutā piedzīvojām gan ziemu, gan pavasari, gan rudeni un, ja skatītos tikai uz tiem dažiem saules stariem, tad arī vasaru :) Skaties tālāk mūsu piedzīvojumus!

Auto pa priekšu iedzen sliedi, lai mums vieglāka iešana :)

Peļķes uz slapjumi mums nav šķērslis, jo visi ir labi sagatavojušies

Tiek ievērtēta medību tornīša arhitektūra! Un nosecināts, ka arī labiekārtojums iekšpusē ir gana labs. Šajā dienā bija daudz un dažāda stila medību ietaišu!

Ķērpjābele pie bijušajām mežsarga mājām! Nu, mājas jau sagāzušās, bet ābeles pārņēmuši ķērpji savā varā. Katrā ziņā, secinot pēc ķērpju daudzuma, var teikt, ka šeit ir izcili tīrs gaiss!

Ķērpju daudzums apskatīts, var doties tālāk…

Pa ceļam, daudzu nepamanīts, inetresants medību tornītis ar atsaitēm. Augšējā daļā esošais krēsls arī grozās

Pārgājiena galvenais mērķis – Kovaļova piemineklis. Kā minēts 70to gadu avīzēs, šo pieminekli uzcēlusi VSŠ brigāde. Kovaļova tanks ir bijis pirmais, kas iebraucis Valmierā, taču šeit, Vaidavas mezos, ir gājis bojā

Neatstāj pēdas mežā princips un katrs iet pa savu ceļu :)

Kad gana iets, jāieēd arī kāda apdūmota uzkoda!

Pēda pēdā! Vienā brīdī izskatījās, kā slēpotāji :)

Iespaidojoties no Alūksnes, arī mūsu pārgājienā bija ātrumposms! Protams, bez laika kontroles :)

Pavisam tuvu jau galamērķis! Šoreiz nogājām nedaudz vairāk kā 11 km, taču dažus posmus var reizināt ar koeficientu 1,5 vai 2 :) Tagad tiekamies 8.februārī! Tikšanās vieta zināma būs vēlāk, bet ir jau varianti !