Rūķu pārgājiens Grundzālē


12.decembrī dosimies tradicionālā rūķu pārgājienā. Šoreiz kupenas bridīsim Grundzāles pusē, skatīsim, kas palicis pāri no Grundzāles muižas un uzzināsim ko leģendas stāsta par šo apkārtni. Būs gan ceļi, gan arī neliels bridiens (vietējie rūķi vietām ir izšķūrējuši ceļus un vietām arī iebraukuši sliedes, tāpēc brišana būs pavisam, pavisam nedaudz)! Būs arī kalniņi, ja nu kas :) Un neaizmirsti par rūķīgo noformējumu!

Tātad 12.decembrī sākam plkst.10:30. Tikšanās vieta – netālu no Grundzāles muižas (pie Kalnariju pieturas). Visērtāk ir braukt no A2 ceļa, pagriežoties uz Aumeisteriem (Aumeisteri 10 un nākamajā krustojumā pa kreisi uz Mēriem (Mēri 8). Tikšanās vieta kartē -> Balticmaps karte, Google karte

Maršruta garums 9-12 km! Arī viss atkarīgs no laikapstākļiem!

Būs arī ugunskurs, šoreiz rūķiski – bez labiekārtotas atpūtas vietas :)! Ugunskurs būs pārgājiena laikā nevis noslēgumā!

Pieteikšanās opcijā nekas nav mainījies – santa@kustibuprieks.lv vai zvans, sms, whatsapp, messenger – 26356550 (Santa).

Pieteikšanās opcijā nekas nav mainījies – sūti ziņu SMS vai Whatsapp 26356550 (Santa) vai raksti uz santa@kustibuprieks.lv. Pieteikšanās OBLIGĀTA! Maksimālais dalībnieku skaits pārgājienā – 20

Dalības maksa: 6 EUR no cilvēka

Pārgājiena laikā ievērosim visus rakstītos un nerakstītos noteikumus, tajā skaitā epidemioloģiskos (MK 720.noteikumi ir aktuāli) ceļa un citus!

Apģērbu un apavus izvēlies atbilstoši laikapstākļiem!