Patriotiskais pārgājiens gar Karogupīti


Šoreiz patriotiskais pārgājiens būs nedaudz aiz svētkiem, 21.novembrī, taču tas nemazina vēlmi būt dabā un iepazīt Latvijā jaunu stūrīti. Maršruts arī izvēlēts tematiski – gar Karogupīti :) Dosimies skatīt Dzelzāmuru dižakmeni, Ķenču pilskalnu, tālāk aplūkosim Vīķu muižu (šobrīd gan tur remonti) un tās apkārtnes ēkas (krejotavu, dzirnavas, krogu) un tad jau būs arī divreiz jāšķērso Salaca. Nedaudz sanāks arī ieiet Staicelē, bet pavisam nedaudz :)

Sākam 21.novembrī 10:30 pie atpūtas vietā pie Karogu karjera (Balticmaps karte, Google karte)

Maršruta garums 14km un ugunskuru arī iekursim! Šoreiz gan tas būs noslēgumā, tāpēc padomā par kādām uzkodām maršruta vidū!

Pieteikšanās opcijā nekas nav mainījies – sūti ziņu SMS vai Whatsapp 26356550 (Santa) vai raksti uz santa@kustibuprieks.lv. Pieteikšanās OBLIGĀTA! Maksimālais dalībnieku skaits pārgājienā – 20

Dalības maksa: 6 EUR no cilvēka

Apģērbu un apavus izvēlies atbilstoši laikapstākļiem! Var iziet arī ar zemajiem tūrisma apaviem, vietām gan ir dubļi! Neaizmirsti arī par noformējumu :)

Pārgājiena laikā ievērosim visus rakstītos un nerakstītos noteikumus, tajā skaitā epidemioloģiskos (MK 720.noteikumi ir aktuāli) ceļa un citus!

Mazliet foto no izpētes pārgājiena: