Marta beigās divi publiskie pārgājieni


30. un 31.martā vadīsim pārgājienus sadarbībā ar Smiltenes un Valmieras Tūrisma 

informācijas centriem.

30. martā, Lielajā piektdienā, aicina doties kopīgā pavasara pārgājienā, apmēram 12 km garumā. Iesim meklēt pavasari Mežoles dižmežā un iepazīsim vietējos nostāstus un teikas.

Pārgājiena sākums un pulcēšanās būs braucot pa autoceļu Smiltene-Gulbene, 1 km no Ķeņģu autobusa pieturas uz Jaunpiebalgas pusi (karte), plkst. 10.30. Pasākums ir bez maksas, bet iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Pieteikties var līdz 27. martam, Smiltenes novada TIC (Dārza ielā 3, Smiltenē) zvanot uz +371 29395200, 64707575 vai sūtot e-pastu uz tourism@smiltene.lv

Savukārt 31.martā lieli un mazi varēs izmēģināt spēkus jau zināmajās Lieldienu tradīcijās – olu ripināšanā un to meklēšanā Valmierā. Tāpat arī ikvienam būs iespējams uzzināt, ar kādām tradīcijām svētkus atzīmē citur pasaulē – Vācijā, Igaunijā, Austrālijā un citviet. Būs iespēja rast atbildes uz interesantiem jautājumiem, piemēram, kurā no valstīm Lieldienās ugunskurā dedzina pūpolus? Lai varētu piedalīties aktivitātēs, katrs dalībnieks aicināts līdzi ņemt pāris pašu krāsotu Lieldienu olu.

Pārgājiena sākums un noslēgums plānots pie Valmieras Tūrisma informācijas centra. Pasākums ilgs aptuveni 3-4 stundas un vedīs pa maršrutu, kas būs piemērots arī ģimenēm ar bērniem.  Maršrutā iespējams doties arī ar bērnu ratiņiem. Pārgājiena laikā plānota vieta atpūtai, kur ikviens varēs apēst sev līdzi paņemtās uzkodas un silto dzērienu.
Dalības maksa pārgājienā no personas – 4 eiro, apmaksu veicot līdz pārgājiena dienai Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10).
Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc dalību lūgums pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213 vai rakstot e-pastu uz tic@valmiera.lv. Pieteikšanās iespējama arī klātienē Valmieras TIC.
Tiekamies takās! :)