Ieriteņo rudenī Smiltenē!


ieriteno_rudeni_logo20. septembrī aicinām ikvienu interesentu kopīgi ieriteņot rudenī. Ar kopīgu velobraucienu atzīmēsim aktīvās tūrisma sezonas noslēgumu Smiltenes novadā, tādejādi aizvadot vasaru un sagaidot rudeni, turklāt pavadot dienu bez auto!

Pasākuma laikā riteņosim pa mežiem, pār kalniem, gar meža ezeriem un akmeņiem, pār upēm un strautiem! Darbosimies, mācīsimies, draudzēsimies, skatīsimies un baudīsim dienu bez auto!

Pasākumu vadīs un par uzdevumiem gādās aktīva dzīves stila piekritēja – Santa Paegle. Savukārt brauciena noslēgumā, Valda Paegļa un Gundegas Strazdiņas bišu dravā, visus dalībniekus sagaidīs salds cienasts un citi pārsteigumi.

Velobrauciena sākums paredzēts 20.septembrī plkst. 10:00 stāvlaukumā pie Tepera ezera (Dakteru ielas galā). Kopējais maršruta garums 28 km. Dalības maksa 2 EUR/personai. Līdzi jāņem savs vai īrēts velosipēds, ieteicamas velo ķiveres (bērniem līdz 12 gadiem obligātas) un labs noskaņojums.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 18. septembrim piesakies Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā (Dārza ielā 3, Smiltenē), vai raksti e-pastu uz tourism@smiltene.lv vai santa@kustibuprieks.lv. Turpat arī jautā plašāku informāciju par pasākumu!

Esi aktīvs un atpūties zaļi jautrā un aktīvā tūrisma sezonas noslēguma pasākumā “Ieriteņo rudenī”!

2014-09-03 09-38-27 - IMG_2327