Smiltenes novada tūrisma sezonas atklāšana


17. maijā, plkst. 10.30 ar aktīvās atpūtas pasākumu Cērtenes pilskalnā tiks atklāta tūrisma sezona Smiltenes novadā.

Šis gads Smiltenes novadā ir aktīvās atpūtas gads. Līdz ar to, arī tūrisma sezonas atklāšana tiks ievadīta ardažādām aktivitātēm dabā, lai mudinātu cilvēkus mosties vasarai un aizraujošiem piedzīvojumiem pie dabas.

Jau 17. maijā aicinām to darīt ar aktīvu pārgājienu Smiltenes senākajā daļā – Cērtenes pilskalnā, dodoties individuāli, divatā vai komandā līdz (4-5 personām) vienkāršā pārgājienā vai izmantojot nūjas, kuras būs iespējams saņemt bez maksas pirms starta. Nūjotājiem pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar pareizu nūjošanas tehniku. Maršrutā viesiem dalībniekiem būs jāizpilda dažādi interesanti uzdevumi: advancētās foto medības, kreatīvais zibsnis u.c.uzdevumi, kas veicina patīkamas emocijas un aktīvu izkustēšanos.

Pēc pasākuma būs kopīga zupas un kliņģera baudīšana, kā arī precīzāko uzdevumu veicēju sumināšana. Par balvām un cienastu būs parūpējušies pasākuma organizatori un atbalstītāji – Smiltenes novada tūrisma uzņēmēji.

Līdzi uz pasākumu nepieciešams:

  • Fotoaparāts vai mobilā ierīce ar fotografēšanas iespējām (viena uz komandu);
  • Ērti apavi un apģērbs;
  • Nūjas (ja ir pieejamas pašiem savas).

Dalības maksa 3 EUR/personai (bērniem līdz 15 gadiem 1 EUR).

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 15. maijam pa e-pastu tourism@smiltene.lv vai santa@kustibuprieks.lv, kā arī klātienē, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē.

Plašāka informācija pa iepriekš norādīto e-pastu vai zvanot 64707575, 26428336, 26584237.

Pasākumu organizē Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs un SIA „Sports S”.

Atbalsta: Smiltenes novada dome, kafejnīca ‘’Trīs pipari un kūkas’’, fonds ‘’Krustceles’’, viesnīca ‘’Brūzis’’, sporta un atpūtas komplekss ‘’Trīssaliņas’’, viesu nams ‘’Oāze’’, amatnieku biedrība ‘’Stiķis’’

Smiltenes novada tūrisma sezonas atklāšana